“Pozdrav Suncu” u Knjižnici Vladimira Nazora

You are currently viewing “Pozdrav Suncu” u Knjižnici Vladimira Nazora

Glumci Kazališta Ivan Goran Kovačić, Zrinka Antičević, Marko Movre i Lea Đido Božak, izveli su 8. lipnja 2026. u Knjižnici Vladimira Nazora predstavu „Pozdrav Suncu” kojom su obradovali korisnike Gradskog društva Crvenog križa i Centra za inkluzivne radne aktivnosti.

 

Predstava je nastala prema bajci „Pozdrav Suncu” autorice i knjižničarke Tanje Radović, a održana je u sklopu programa „Knjižnica širom otvorenih vrata”.

 

  • Post published:24/06/2026